Felhasználási feltételek

1. Alapítványunk által működtetett honlap kizárólag információs szándékkal készült, semmiféle módon nem a Fabry-betegség kezelését, ellátását hivatott kiváltani.
  2. A honlapunkon megjelenő orvosi tartalmakat a Fabry-betegség legkíválóbb orvosai jegyzik, szerzőségük feltüntetése mellett.
  3. A honlapon működő Fórumot az Alapítvány által nyilvántartott regisztrált felhasználóink működtetik, az Alapítvány moderálja a tartalmakat. Az Alapítvány a hatályos rendelkezések szerint minden törvény által tiltott tartalmat töröl a honlapról, közzétevőjét pedig kizárja a regisztrációból.
  4. A regisztrációs adatokat a törvény által meghatározott módon kezeljük, azokat harmadik fél számára nem adjuk át.